Współpraca

Jeżeli masz do zaoferowania ciekawą współpracę, wiążącą się z tematyką bloga to skontaktuj się ze mną. Grono wyspecjalizowanych testerów jest gotowych do podjęcia najbardziej szalonych wyzwań, natomiast czytelnicy są żądni konkursów!

Forma promocji produktu jest dowolna, ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Może to być zwykły banner reklamowy, posty sponsorowane, seria testów i recenzji oferowanego przez ciebie produktu lub uwielbiane przez wszystkich konkursy.
Mogę zagwarantować ciekawą i atrakcyjną promocję na blogu wzbogaconą o liczne zdjęcia i nagrania, ale strzeż się! Moi mali testerzy są bezlitośni! ;-)

Wyróżnij z tłumu swoją ofertę, social media to najbardziej nowoczesne i wiarygodne źródło reklamy! Zyskujesz dzięki temu grono stałych klientów, informacje zwrotne o produkcie i trafiasz bezpośrednio do zainteresowanych nim osób! To najbardziej atrakcyjna forma promocji zarówno dla ciebie, jak twoich klientów.

ZdaniemPsa.pl to aktywna społeczność licząca sobie ponad 700 fanów na facebooku i 7000 odsłon miesięcznie. Mówią o nas na blogostrefa.com, Zwierzaki.net i wielu innych stronach.

Miałam przyjemność współpracować z:To jest miejsce, w którym możesz zaskoczyć nas wszystkich!

0 komentarze :

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .