O blogu

Każdy ma jakąś pasje, niektórzy zamiast pasji mają świra i ja do nich się zaliczam.
Blog powstał z ogromnej potrzeby pisania o psach. Ponieważ rodzina i znajomi nie podzielają mojej pasji w takim stopniu jak ja, narodził się pomysł założenia bloga przez którego mam szansę poznać naprawdę wielu zapaleńców, takich jak ja. Zanim on jednak powstał pisałam do nieistniejącego portalu Onet Pies.

Zdaniem Psa jest skutkiem moich przemyśleń, zdobytej i całkowicie amatorskiej wiedzy, oraz zlepkiem wpisów o moich czworonogach – nieodłącznych elementach mojego życia.
Znajdziecie tutaj posty o wychowaniu i szkoleniu, recenzje książek, testy akcesoriów i wiele, wiele moich subiektywnych przemyśleń na różne tematy.

Blog istnieje już  3 lata, i myślę że jeszcze wiele lat przed nim, ponieważ wasze powiększające się grono tworzy jedyną w swoim rodzaju społeczność, która niezwykle mnie inspiruje i daje kopa do dalszego działania!
Niech to miejsce będzie waszym miejscem,  macie tutaj prawo do wyrażania własnych opinii i dyskusji, ponieważ nigdy nie moderowałam i nie będę moderowała waszych komentarzy z szacunku do waszego zdania. Uważam, że to właśnie dyskusja, możliwość wypowiedzenia się i argumentowania napędza to miejsce i daje mu życie. Ten blog jest tak samo dla mnie, jak dla was więc czujcie się jak u siebie, rozgośćcie i korzystajcie z niego do woli.

Jeżeli chcecie o czymś mi powiedzieć lub po prostu porozmawiać, zapraszam do kontaktu. Zawsze odpisuję na wszystkie wiadomości, i bardzo się cieszę gdy je dostaję.
Poznajcie również moje małe, wredne i rozpieszczone inspiratorki bez których nie byłoby tego bloga.


3 komentarze :

  1. Niebawem także zamierzam założyć bloga o moim przyszłym piesku miałam już kiedyś suczkę Spaniela niestety stała się tragedia wpadła pod samochód i już jej nie mam lecz zawsze będzie u mnie w sercu.Tak samo jak ty mam świra i się z tego cieszę bo kocham zwierzęta od tej pory na pewno dużo w moim życiu się zmieni dziękuję twój blog otworzył mi oczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne pozytywne miejsce :) takie blogi dla psiaków robią dosłownie kupę dobrej roboty:)

    OdpowiedzUsuń
  3. świetna strona, każdy kto planuje zakup psiaka powinien tę stronę odwiedzić :)

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .