Jesteśmy w gazecie!

Doczekaliśmy się uwieńczenia naszej ogromnej sławy i popularności i znaleźliśmy się w gazecie! Tak na poważnie – jakiś czas temu napisała do nas dziennikarka z zapytaniem czy udzieliłabym wywiadu i dała nasze wspólne zdjęcie do gazety. Email oczywiście był w spamie ale gmail nauczył mnie że najlepsze okazje lądują właśnie tam i regularnie sprawdzam wszystkie czeluście skrzynki :)
Fajna sprawa, nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek była w gazecie a możliwość pokazania mojego biszkoptowego szczęścia szerszej publiczności delikatnie mówiąc była kusząca. Jaka dumna matka nie chce pokazać swojego maleństwa?

Tak więc jesteśmy w miesięczniku „Dobre Rady” na stronie 44 – temat miesiąca! Nie zdziwcie się jednak jak przeczytacie że Lary ma na imię Lara i jest suczką. Lary to mimo kastracji prawdziwy dominujący twardziel w typie macho i nic nigdy tego nie zmieni, nawet plotki na jego temat! :)
Teraz pozostaje tylko czekać na artykuły na pudelku i tłumy paparazzi pod naszym domem.
Niemniej jednak jeżeli macie ochotę przeczytać ciekawy artykuł i fajnych psiarzach i kociarzach, i dowiedzieć się jeszcze raz że prowadzę tego bloga i robię zdjęcia (lakjujcie!) to polecam, 1,50zł „dobrych rad” i fajnych przepisów na mielone.

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

5 komentarzy :

 1. Super! :) Artykuł z chęcią przeczytam ;)
  Pozdrawiam Karolina i Lola

  OdpowiedzUsuń
 2. No no widzę, że łądną karierę robicie :)) Życzę kolejnych artykułów! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) A ja pamiętam początki :P

  OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .