5 urodziny Larego!

Dokładnie 5 lat temu Lary przyszedł na świat i podobny był bardziej do oseska niż labradora :)
Czeka nas dzisiaj pieczenie tortu i urodzinowy spacer, myślę że największym prezentem będzie dla niego dzień przerwy w diecie i konsekwentnie go wykorzysta :)

Urodziny powinny być radosnym dniem i robię wszystko by tak było. Choć pojawia się gdzieś głęboko cień smutku ponieważ to już 5 urodziny, Lary dopiero był młody, głupiutki ale czas leci potwornie szybko i nieubłaganie. Ale nie ma co gdybać, póki co jest u nas super. Lary jest zdrowy, pełen energii i radosny w sposób typowo labradorowy.
Cieszy się każdym dniem, każdą drobnostką i jest szalenie bezinteresowny. Od 5 lat obdarowuje świat swoim beztroskim optymizmem i zaraża nim innych. Nie ma drugiej takiej rasy, można mówić że to głupie ale ta prostota szczęścia którą dają labradory jest tak unikalna a zarazem tak potrzebna, że wszyscy powinniśmy się tego od nich uczyć.

Przez te lata Lary przeszedł niewiarygodną przemianę. Z nieco autystycznego i upartego szczeniaka stał się psem kontaktowym i dobrze czytającym emocje innych. Na początku był tak bardzo beztroski i nierozumny, a dzisiaj? Dzisiaj mam wrażenie że rozumie dosłownie wszystko co mówimy i doskonale wie co wokół niego się dzieje. Mamy opracowany swój własny język którym się ze sobą porozumiewamy, rozumiemy swoje najdrobniejsze gesty i nadajemy dosłownie na tych samych falach. Im dłużej ze sobą jesteśmy, tym lepiej nam razem i nasze wspólne życie z roku na rok staje się jeszcze lepsze, choć mam wrażenie że lepiej być nie może.
Pozostaje mi życzyć jemu (i sobie!) wielu kolejnych, tak wspaniałych lat. Lary, jesteś wyjątkowy!


I jeszcze małe ogłoszenie.

W tę niedzielę (15.09.13) w Lesie Łagiewnickim odbędzie się impreza! Wyścigi psich zaprzęgów dla każdego, a to oznacza że bez względu na to kim jesteś, co robisz i jakiej rasy masz psa możesz wziąć udział lub po prostu przyjść i pokibicować innym.
Trasa dla wszystkich liczy sobie długość 4000 metrów. Startując dostajecie bogaty pakiet startowy - elektroniczny pomiar czasu, ciepły posiłek, puchary i nagrody dla najlepszych w klasach. Kusi? Myślę że tak! :)
Tak więc jeżeli macie czas, podstawowy sprzęt (szelki i linkę), zaszczepionego przeciwko wściekliźnie psa i ochotę to koniecznie zajrzyjcie tutaj:

www.zaprzegowe.info

Zgłoszenia wywyłamy tutaj -

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

6 komentarzy :

 1. Wszystkiego Najlepszego Lary ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sto lat:))!! Mój kochany pupil w grudniu będzie miał 15 lat, a śmiga jak błyskawica! <3 Wszystkim fanom zwierząt polecam stronę maxizoo.pl! Znalazłam tam sporo ciekawych porad i przydatnych produktów!

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Larego:)
  Obyś dalej był tak wspaniałym towarzyszem i nie zapomniał, że czasem trzeba coś nabroić;p
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. ehh czas płynie mega szybko, jak dziś dzień pamiętam kiedy przywiozłam chocolatę podczas gdy minęło już prawie 6 lat ... dziś trochę z sentymentem wspominam wszystkie nasze wzloty i upadki, a teraz trochę mi brak tej szczenięcej nieporadności i głupotek, ale z drugiej strony miło mieć psa z którym dziś porozumiewam się bez słów.

  Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu szczęśliwyc hlat razem

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto lat ♥♥♥
  Ostatnie zdjęcie Made My Day :)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 6. Dużo lat razem życzymy :)
  Fajnie tak obserwować, jak psy się zmieniają..Moja Hela powoli też z niesfornego urwisa staje się fantstycznym psem! :)

  OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .