Rusz z kanapy cztery łapy, czyli ważą się losy psów i kotów!


Z początkiem tego miesiąca ruszyła kampania „Stop otyłości. Ważą się losy psów i kotów” zainicjowana przez Royal Canin.
Akcja jest mi wyjątkowo bliska, bo jak wiecie wraz z Larym zmagamy się z problemem otyłości, który jest efektem kastracji i bycia labradorem oczywiście ;) Dlatego z przyjemnością dołączyłam się do akcji i będę ją wspierać przez cały czas jej trwania.

Organizatorzy zadbali o zapewnienie wielu atrakcji w celu zachęcenia nas, właścicieli i miłośników psów do zapewnienia naszym podopiecznym odpowiedniej ilości ruchu który bez wątpienia wpływa bardzo pozytywnie na sylwetkę naszych psów. 
Przede wszystkim musicie koniecznie wejść na forum, gdzie możecie podzielić się swoimi przemyśleniami, zadać pytania ekspertom oraz być na bieżąco informowani o przebiegu akcji, znajdziecie je pod adresem http://www.otylosczwierzat.pl/forum/.


Oprócz tego 11 maja w parkach sześciu największych miast w Polsce spotkacie Strażników Psiej Wagi na których pomoc i radę będziecie mogli liczyć. Spotkacie ich w:

Kraków – Błonia
Katowice – Park Leśny Muchowiec
Warszawa – Pola Mokotowskie
Wrocław – Park Południowy
Poznań – Malta
Gdańsk – Park Reagana

W niedalekim czasie zostanie uruchomiona również mobilna aplikacja, dzięki której będziemy mogli m.in. planować trasy spacerów z psami, sprawdzić, kto właśnie spaceruje z psem w naszej okolicy, a także śledzić rankingi innych użytkowników. O tym oczywiście was poinformuję na blogu, a nawet sama z przyjemnością ją przetestuję.

Do zdobycia są również wyjątkowe koszulki, wystarczy tylko zarejestrować się na stronie Royal Canin i napisać dlaczego wy powinniście zostać ambasadorami akcji i dostać koszulkę. Możecie to zrobić na http://www.otylosczwierzat.pl/zostan-ambasadorem/index.html

To już szósta edycja kampanii uświadamiającej właścicielom czworonogów, jak ważne jest zachowanie prawidłowej wagi dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Wspólne spacery, ruch na świeżym powietrzu i zabawa świetnie wpływa na kondycję naszą, naszych czworonogów oraz wspólnych relacji jakie nas łączą. Dlatego warto dołączyć do akcji i szerzyć dobre zwyczaje wśród zaprzyjaźnionych psiarzy! :)

Więcej informacji zdobędziecie na http://www.otylosczwierzat.pl/

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

4 komentarze :

  1. ogromna ilość zwierząt towarzyszących jest otyła i co gorsza nie tylko psy i koty ale i gryzonie, fretki... niestety często ludzka miłość objawia się bezgranicznym dokarmianiem śmieciowym jedzeniem czego ja nie potrafię zrozumieć.

    OdpowiedzUsuń
  2. Akcja ta bardzo mi się podoba. Moja psinka również boryka się z nadwagą, ale udało mi się ją już trochę odchudzić. Zależy mi na tym, ponieważ uprawiamy sporty i Sonia dużo biega, skacze a ja boję się o jej stawy.
    W konkursie koszulkowym również wzięłam udział :).

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .