Głosujemy na Zdaniem Psa!

Zdaniem Psa prowadzę długo i wkładam w niego całe swoje serce, i dużo wysiłku. Statystyki, wasze komentarze i emaile mówią mi że warto, dlatego nie przestaję go tworzyć. Dopóki jesteście wy, blog nie zginie :)
Nadszedł jednak czas wyjść z cienia i wziąć udział w konkursie Blog Roku 2012. Nie chodzi mi tutaj jednak o nagrodę, tylko o to by ludzie usłyszeli że blogi o psach istnieją i są naprawdę warte uwagi, no i przede wszystkim by wzrosło zainteresowanie świadomym posiadaniem psa. Dlatego choćby dostanie się do półfinału będzie ogromnym osiągnięciem i sukcesem.

Jeżeli lubicie czytać moje posty, nie szkoda wam 1,23 zł na smsa i chcecie mieć własny wkład w psią blogosferę zagłosujcie! :)

Głosujemy poprzez wysłanie smsa o treści G00530 na numer 7122
Koszt to 1,23 zł, a dochód z SMS zostanie przekazany na INTEGRACYJNO-REHABILITACYJNE OBOZY DLA DZIECI Z UBOGICH RODZIN I DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH.


Jako kiełbasę wyborczą mogę dodać, że jeżeli blog dostanie się do półfinału zostanie zorganizowany konkurs w którym nagrodą będzie koszulka z nadrukiem mojego projektu...
Żartuję, konkurs i tak się odbędzie, ale byłoby niezwykle miło gdybyście przeznaczyli tą niewielką kwotę na podwójnie szczytny cel ;)

Zapraszam was również serdecznie na facebookowe wydarzenie "Głosujemy na Zdaniem Psa!", dołączajcie, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie, a zresztą... Wiecie co z tym zrobić, nie?! ;)

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .