Dogorient znowu rusza!


9 stycznia o godzinie 10 w Szczepocicach Rządowych pod Radomskiem rozlegnie się wyjątkowe wycie i szczekanie psów.To znak, że rozpoczyna się niecodzienny spacer z psem czyli rajd Dog Orient.
Ta specyficzna impreza skierowana jest do miłośników spędzania wolnego czasu ze swoim czworonogiem na łonie natury. Uczestnicy zmierzą się z trasami od 10 do 25 kilometrów.
Jednak ostateczna ilość przebytych kilometrów zależy od Was samych bo rajd polega na odnajdywaniu punktów kontrolnych zgodnie z otrzymaną mapą. Dla tych, którzy chcą zmierzyć się nie tylko z orientacją w terenie ale również z czasem i rywalizacją z innymi uczestnikami przygotowana została najdłuższa około 25 kilometrowa trasa.
Osoby, które chcą wyłącznie dobrze się bawić będą mieli do pokonania 10 lub 20 kilometrową trasę. Na krótszych trasach oprócz orientacji w terenie będą też do wykonania zadania specjalne


W rajdzie mogą brać udział całe rodziny, pary jak i indywidualne osoby. Na trasie można będzie skorzystać z punktu żywieniowego z ciepłymi napojami, a na mecie czekać będą ciepłe posiłki.
Dla najlepszych przygotowane zostały nagrody, a tym którzy nie uda się stanąć na podium będą mieli szansę na upominki podczas tomboli.
Baza rajdu zlokalizowana jest w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym „Dolina Warty”, gdzie nasi pupile są bardzo mile widziani, dlatego warto przyjechać na cały weekend.
Impreza w Szczepocicach jest pierwszą w tegorocznym cyklu Dog Orient.

Więcej informacji o najbliższym rajdzie jak i całym cyklu można znaleźć na stronie http://www.dogorient.pl

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

  1. O, banner mojego autorstwa. :D

    Skąd go masz? Pytam, bo oryginalna wersja jest w formacie animowanego gif'a a nie jpg'a.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pobrałam z jakiejś strony którą wysłał mi organizator i pomniejszyłam dla potrzeb bloga :)

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .