Mobilne posłanie Sleepypod na święta
Święta tuż tuż (choć śnieg za oknami dzisiaj topnieje…) dlatego pragnę przedstawić Wam kolejną propozycję na prezent dla pupila. Tym razem oferta jest skierowana do właścicieli tych bardziej filigranowych czworonogów. 

Mobilne posłanie Sleepypod to jeden z produktów oferowanych przez hubuform.pl, zawiera w sobie wszystko co powinien mieć tego typu produkt - jest bezpieczny, komfortowy i ma świetny design.
Jeżeli poszukujecie bezpiecznego transportera do podróży z psem, a o tym ostatnio bardzo często się mówi i myślę, że świadomość właścicieli w tej kwestii wzrasta, możecie skierować swoją uwagę ku temu posłaniu. Jest to produkt przetestowany i gwarantujący bezpieczeństwo psa w podróży , dodatkowo zapewnia komfort i wygodę jakiej nie zapewniają tradycyjne transportery.

                

„Wielokrotnie nagradzane mobilne posłanie dla psa lub kota to coś więcej niż posłanie, to styl życia. Jest to osobista przestrzeń dla Twojego pupila, zaprojektowana, aby dopasować się do jego indywidualnych potrzeb.

Piękno Sleepypod jest wszechstronne. Zarówno pies, który lubi zdawać sobie sprawę co się dzieje w jego otoczeniu, jak i kot lubiący swoją prywatność będą zadowoleni ze Sleepypod. Miękkie i luksusowe wnętrze pozwoli Twojemu zwierzakowi na komfortowe podróżowanie w przeciwieństwie do twardych, plastikowych transporterów z ograniczoną widocznością.

Sleepypod jest wygodnym posłaniem, które może być stosowane na co dzień. Miękką wyściółkę można prac w pralce, a w razie potrzeby do Sleepypod dopinamy nylonową górę i zwierzę rusza w podróż w swoim własnym łóżku. Doskonały system zapięcia pasami wokół Sleepypod sprawia, że podróżowanie to przyjemność dla Twojego pupila.

Łatwość obsługi, funkcjonalność, świetny design ,innowacyjność to cechy, które sprawiają, że Sleepypod zachwyca.

Sleepypod występuje w sześciu kolorach
Sleepypod Mini jest przeznaczony dla mniejszych zwierząt, ale ma te same funkcje co większy Sleepypod z możliwością zmieszczenia pod siedzeniem fotela lotniczego.”Wymiary
Waga kota  do 7kg                                                              
Waga psa    do 6kg                                                                  
Posłanie  śr.43x34cm                                                              
Posłanie w środku śr.38x28cm                                                        
Posłanie waga 1,4kg  


Posłanie Sleepypod nie jest tanie jak większość tego typu zagranicznych nowinek, jest jednak jakiś powód tego, że robi na świecie taką karierę. Dlatego szukając transportera warto zastanowić się nad nim, bo może warto zainwestować w taką jakość?

Posłanie możecie znaleźć na www.hubuform.plO autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

1 komentarz :

  1. Jedno jest pewne- jest on zdecydowanie przyjemniejszy niż klasyczny, twardy transporter. :)

    PS. U nas śniegu i mrozu przybywa- nic nie topnieje. :D

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .