Ciepła jesień i obiecane zdjęcia

Dzisiaj był wyjątkowo ciepły dzień a temperaturę wzmagały ciepłe barwy jesiennych liści w parku. Jak obiecałam ten wpis będzie zdjęciowy, ponieważ cały czas testuję nowy sprzęt. Jestem zadowolona z efektów i pełna energii do działań. Dzisiaj fotografowalam w parku, jutro jadę robić zdjecia poszukującym domu psiakom w zgierskim Medorze.

Znaleźliśmy również idealne mieszkanie w idealnym miejscu nieopodal parku w którym bawiłam się będąc małą dziewczynką. Będziemy mieć fantastyczne trasy spacerowe a w dodatku będę miała blisko do uczelni. Czego chcieć więcej?Chcąc dokumentować swoje fotograficzne poczynania założyłam bloga na którym będę dodawała wszystkie moje wykonane zdjęcia (mam nadzieję że nie tylko te psie) oraz opisywała ich przebieg. Dlatego zachęcam Was do zaglądania na www.foto-fm.blogspot.com i dodawania go do obserwowanych (na dole w stopce bloga jest taka możliwość).

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

5 komentarzy :

 1. Zdjęcia śliczne. Jak na początki zmagania się z nowym sprzętem to rewelacja. Powodzenia w poznawaniu nowej lustrzanki. Nowy fotograficzny blog, bardzo fajny. Dodałam go do obserwacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia faktycznie rewelacyjne :) Powodzenia życzymy, i w fotografowaniu i na uczelni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne zdjęcia :)
  ps. to prawda, pies zmienia nastawienie do zimy :)

  OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .