Kary szuka swojego człowieka

Kary jest psem trochę w typie rasy border collie - z wyglądu może nie do końca, ale z charakteru o wiele bardziej! Jest bardzo energiczny, uwielbia szaleństwa i zabawę. Ma dobrą kondycję i jest nastawiony na kontakt z człowiekiem - byłby idealnym kompanem do pracy w zakresie posłuszeństwa lub sportu, choć długie spacery i nauka kilku sztuczek wraz z ukochanym panem też byłyby spełnieniem marzeń Karego.

 Pies ma około 8 lat - do schroniska w Koninie trafił w 2004 roku i od tamtej pory nikt nie zwrócił na niego uwagi. Kary doskonale dogaduje się z suczkami, z psami bywa różnie, chociaż i z tym jest coraz lepiej, psiak teraz rzadziej reaguje na zaczepki w boksie, w czasie spacerów relaksuje się i nie zwraca uwagi na inne psy.

Z początku może odnosić się do obcych z rezerwą, jednak gdy już komuś zaufa, staje się idealnym kompanem do spacerów i zabaw.


Kontakt:
Sylwia: kom: 509 953 513
e-mail: dominiaksylwia@gmail.com

Schronisko w razie czego pomaga w transporcie psa do nowego domu.

Wątek Karego na Dogomanii: kliknij!


O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

  1. Śliczny psiak. Oby szybko znalazł dobry dom i kochającego pana.

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdybym nie miała aż trzech psów i zależałoby to ode mnie (a zależy to od rodziców) na pewno bym go wzięła. Oby znalazł szczęśliwy dom.

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .