Dogostrefa

www.dogostrefa.blogspot.com


Lubicie być poinformowani o nowościach? Chcecie wiedzieć co w trawie piszczy a właściwie szczeka? Jesteście psiarzami pełną gębą i uwielbiacie gadżety, książki, filmy i wszystko co związane z psami?
Tak?
W takim razie Dogostrefa jest dla Was! :)

Dogostrefa powstała właśnie dzisiaj, jest moim świeżutkim blogiem który kręci się podobnie jak Zdaniem Psa wokół psiej tematyki. Jest jednak pewna znaczna różnica, Dogostrefa kłania się nie ku psom, a ich miłośnikom.
Na Dogostrefie znajdziecie nowości z polski i zagranicy, ciekawe, designerskie gadżety dla psiarzy, informacje na temat książek i filmów w których pierwszą lub drugoplanową rolę odgrywają psy. Bo bycie psiarzem to nie tylko pasja ale również styl życia.

Mam nadzieję że Dogostrefa przypadnie Wam do gustu i z przyjemnością będziecie tam zaglądać.
Zdaniem psa wkrótce przejdzie również generalny remont, i mam nadzieję że będzie to zmiana z korzyścią dla bloga.


Zapraszam również na profil Dogostrefy na facebooku - klik!

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

3 komentarze :

  1. Super, że założyłaś nowego bloga. Będę go czytała i komentowała tak samo jak tego. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko super, tylko jest okno jest strasznie szerokie, co daje poczucie braku estetyczności, a po za tym jest niewygodne, kiedy trzeba przesuwać nie dość, że w dół, to jeszcze w bok. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Uwielbiam estetykę twoich blogów ! Na prawdę miło się je nie tylko czyta, ale i ogląda !

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .