Świąteczny prezent :)

Z okazji świąt postanowiłam wreszcie uzupełnić dział "Kącik czytelnika" w którym pojawiły się obowiązkowe książki do przeczytania dla każdego psiarza.
Jest to zbiór ksiażek polecanych przez wielu miłośników psów a także przeze mnie, są to pozycje napisane przez znanych i szanowanych autorów. Dzięki nim każdy miłośnik psów może się rozwijać i lepiej poznać swojego psa, gwarantuję że nie raz podczas czytania będziemy zdumieni jak wielu rzeczy o naszych czworonogach nie wiedzieliśmy.

Obiecuję że wkrótce pojawią się obok tytułów zdjęcia tych książek oraz kolejne polecane pozycje. Tymczasem zapraszam do wystawiania własnych opinii na temat dzieł i ich autorów.A wszystkim Wam oraz Waszym podopiecznym życzę zdrowych, pogodnych i przede wszystkim radosnych świąt, oraz by entuzjazm i radość z życia nigdy w Was ani w waszych podopiecznych nie gasła. 

Fauka, Lary & Ajs

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

  1. A jak tam z Ajsem sprawy sie mają?

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ciekawy blog, pewnie jeszcze tu wpadnę :)

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .