Pies to nie zabawkaO autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

4 komentarze :

  1. To z pistoletem było lekko przesadzone,mogli inaczej to pokazać.Ale reklama to najprawdziwsza prawda,rozumiem-psa pod choinkę dostać jest nic złego,jeżeli zakup jest przez długie miesiące przemyślany,to w dacie nie ma nic złego.Ale zwykle taki "prezent" nieprzemyślany dobrze się nie kończy...

    OdpowiedzUsuń
  2. Mimo, iż w 100% zgadzam się ze sloganem DogsTrust: „A dog is for life, not just for Christmas” wymyślonym przez Clarissa Baldwin, to ta reklama mi się nie podoba. Metafora pistoletu po prostu do mnie nie przemawia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Motyw istoletu jest przesadzony, zgadzam się z tym. Myślę że utorzy chcieli w mocny sposób przekazać tragizm sytuacji. Myślę że prawdziwsze by było pokazanie chwili, w której w sierpniu przed wyjazdem na wakacje pies jest odwożony do schroniska, lub co gorsza - przywiązywany do drzewa w lesie.

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .