Podróż pociągiem i sesja wakacyjna

Za nami podróż pociągiem, w praktyce przekonałam się jak wygląda taka podróż z psem.
Nie było wcale źle, po ubraniu psa w imitację kagańca czyli halter i wsadzeniu go do pociągu trochę się rozluźniłam, nie wiedziałam czy Lary da radę wejść po tych stromych, wysokich schodach ale nie miał z tym najmniejszych problemów. Następnym etapem tego doświadczenia była tradycyjna forma podróży polskim PKP czyli jazda przy kibelku, na szczęście mój luby szybko znalazł trzy wolne miejsca. W przedziale okazało się, że jadą ludzie lubiący psy, przyznam że posiadanie labradora jest olbrzymią wygodą, uchodzą za pluszaki i są lepiej akceptowane. Lary wchodząc do przedziału przywitał się z pasażerami i grzecznie położył na podłodze, szybko dostrzegł że jedna pasażerka wyjątkowo lubi psy, położył jej pysk na kolanach a ona go głaskała, w ten sposób zyskałam spokojnego, śpiącego psa i zadowoloną pasażerkę na siedzeniu obok :)
Po jakimś czasie cały przedział nam się zwolnił, mieliśmy go tylko dla siebie a Lary bacznie obserwował co dzieje się na korytarzu. A działo się ponieważ pewna mała dziewczynka cały czas podbiegała i do nas zaglądała przytulając nos do szyby i pukając, Lary przytulał nos z drugiej strony i machał do niej ogonem. Ostatecnzie wyszłam z nim z przedziału, pozwoliłam im się pobawić a mała słodko wołała "Jaji! Jaji!"
Dojechaliśmy spokojnie na miejsce, Lary nie wyciągnął mnie z pociągu całe szczęście, bo ma taki zwyczaj w tramwaju. Ale szczerze mówiąc to z psem nad morze z Łodzi się pociągiem nie wybiorę :)

Na koniec zdjęcia :O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

3 komentarze :

 1. Lary jest słodki ;) <3 ;*
  Post ciekawy :) Dodaje Twój blog do odwiedzanych na moim :)
  Zapraszam do nas: www.labcia.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze zdjęcie, z wywalonym jęzorem oraz zdjęcia na kanapie wyglądają jak z okładki psiego magazynu. Piękne są. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kanapowiec pierwsza klasa :) a za podróż PKP podziwiamy :)

  OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .