Świąteczna pomoc

Kochani!
Gwałtownie i szybko przyszła zima w tym roku, w schroniskach psy bardzo marzną. To będą dla nich długie i zimne tygodnie spędzone tam, za kratami. Możemy jednak pomóc! ruszyły akcje mające na celu pomóc psiakom przetrwanie zimy. 

Pierwszą akcją jaką pragnę Wam przedstawić jest sezonowa akcja organizowana przez szerlok.pl o nazwie "Nakarm psa". Możemy codziennie klikać na wybranego psiaka, i gdy uzbieramy 100% na liczniku w kształcie kości, to psiak dostanie paczkę z karmą. Zapraszam wszystkich do udziału w tej akcji, nie wymaga ona od nas wiele a robi tak dużo. NAKARM PSA


Drugą akcją jaką pragnę polecić jest coś w rodzaju pajacyka z tym wyjątkiem, że działa na rzecz zwierząt. Klikając na pustą miskę na stronie głównej przyczyniamy się do pomocy i nakarmienia jakiegoś psa. Strona informuje że 70 kliknięć poprawia byt jednego psa w schronisku. PUSTA MISKA

...a dla tych co mają więcej czasu proponuję pomoc w schronisku, obfite opaty śniegu dają się tam również we znaki i potrzebni są wolontariusze, którzy pomogą odśnieżać teren schroniska. 

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

  1. O Szerloku słyszałam i pomagam, a teraz się dowiedziałam o akcji "Pełna miska" i też zacznę klikać ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też klikam i uważam, że bardzo fajne są takie akcje, bo nie wychodząc z domu choć trochę można pomóc.
    Nowa szata graficzna bardzo przyjemna :).

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .