Nowy wygląd!

Dokonałam na blogu zmiany, layout pasuje do pogody panującej w całej Europie, jest mroźnie i zimowo a zarazem z ciepłym, świątecznym akcentem.
Na dworzu pięknie, biało. W krajobraz za oknem pewnie na długo wpisały się przeróżne odśnieżarki, nawet w postaci tramwajowej. Ludzie narzekają, nerwowo stąpają na przystankach z nogi na nogę przeklinając pod nosem biały puch. A psy? psy szaleją! urządzają sobie białe gonitwy i rajdy przez parki, tarzają się w śniegu i nie mają go dość. Do czasu, pewnie zaraz jak wysypią tony soli na ulicę już nie będzie tak przyjemnie.
A tymczasem my uciekamy dalej cieszyć się świeżutkim śnieżkiem, papa! ;-)

O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

  1. Bardzo fajna nowa grafika, a nagłówek jest w tym wszystkim najlepszy ;) Tak zimowo się zrobiło na waszym blogu... Chyba też muszę zrobić zmiane u mnie na blogu xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Zimowy layout super!! Niby mroźno, ale bardzo pozytywnie :) Tak trzymać!

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .