Sukces!

Miło mi poinformować, że po raz drugi udało mi się wygrać książkę w konkursie organizowanym przez stronę www.pies.onet.pl . Tym razem nagrodzona została wzruszająca psia historia. Opisałam moją przygodę z psem, którego miałam przez krótki czas na tymczasie. Bardzo się cieszę ze po raz kolejny zostałam doceniona, tym razem książką Cesara Millana - "Zaklinacz Psów" którą mam nadzieję niedługo będę mogła zrecenzować tutaj na blogu.
Tutaj możecie przeczytać nagrodzoną historię : Historia domu tymczasowego


Poprzednio wygrałam książkę "Sztuka ścigania się w deszczu" autorstwa Gartha Steina. Nagrodzono wtedy opisaną przeze mnie historię mojego pierwszego psa, suczki rasy pudel miniaturowy. Możecie ją przeczytać tutaj : Psia dusza większa jest od psaBardzo się cieszę że czasem uda mi się zostać docenioną, uwielbiam pisać i sukcesywnie łączę moje hobby z pasją czyli psami.
Zapraszam oczywiście do przeczytania moich historii i ocenienia, wszelkie uwagi i propozycje biorę do siebie.O autorce

Fauka
Uwielbiam psy, fotografię i grafikę komputerową... i wspominałam że uwielbiam psy? Mogę o nich mówić i pisać godzinami, i robię to tutaj. Jeżeli chcesz mnie odnaleźć to szukaj w parkach, moim znakiem charakterystycznym jest tłusty labrador i kieszenie wypchane śmierdzącymi smakołykami.

2 komentarze :

  1. Piszesz przepiękne historie, aż się łza w oku kręci... Gratuluje nagród :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam :) Gratuluję wygranej :) i ja też mogę się pochwalić, że w obu konkursach także wygrałam te same dwie książki :) co za zbieg okoliczności, także mam bloga i serdecznie na niego zapraszam www.psiaki-3.bloog.pl i oczywiście historie piękne, więc miałam nie mała konkurencję :) i życzę oczywiście dalszych wygranych :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Template by Clairvo Yance
Copyright © 2012 Zdaniem psa and Blogger Themes .